5Sets 3D Tlačiarne Titan Vytláčacie Groove Mount Bowdenových Adaptér - 1.75 mm/3 mm Vlákna (4 mm/6 mm vonkajší priemer Rúrky)


Štítky: 3d v6 mount, 3d tlačiarne titan, bowdenových mount, titan extrud, kábel mate 9, black hre kolesá, e3d titan, kúpiť hre kolesá, sopka, držiak pre sony playstation.

€10.92 €13.32
  • Skladom
  • w928  • Číslo Modelu: Groove Mount Adaptér Bowdenových
  • Názov Značky: FYSETC
  • Položka Druh: Kolesa Kit/Kolies

5Sets 3D Tlačiarne Titan Vytláčacie Groove Mount Bowdenových Adaptér - 1.75 mm/3 mm Vlákna (4 mm/6 mm vonkajší priemer Rúrky)

Motív: je To elegantné riešenie pre malé rýchlo a ľahko prevod priamy vytláčacie, ktoré by sa normálne prijať groovemount hotend do bowdenových vytláčacie. Jednoducho pripojí ako hotend, ale namiesto toho akceptuje naše PTFE hadice bezpečne vložené bowdenových spojka. Trochu krajšie, ako násilne skrutkovanie závitové bowdenových spojka do tlačené diery, a umožňuje vám používať existujúce nepreberné množstvo vynikajúcich priame vytlácacie lisy k dispozícii v bowdenových setup.

Ak máte návrh vlastné bowdenových vytláčacie by ste mohli zvážiť použitie tohto zabezpečiť vaše hadice namiesto skrutka v spojka. Ak chcete použiť Titan vytláčacie v bowdenových setup budete potrebovať jeden z nich!

Package listing:

5 ks Groove Mount Adaptér Bowdenových

5sets Biela Bowdenových Trubice Svorka Modrá Rúry Kôň Klip

POZNÁMKA:

Neobsahujú Teflón trubice


Napísať recenziu

Súvisiace produkty