EUCLEIA S7C OBD2 Automobilový Skener Celý Systém OBD2 Auto Diagnostický Nástroj, ABS SAV EPB DPF Olej Servis Reset OBD Auto Skener ODB


Štítky: obd2, obd celý systém diagnostický, obd suzuki swift, 2 obd, ancel obd2, icarsoft, ancel fx9000, eucleia t6, xtuner, auto údaje softvér.

€275.63 €377.58
 • Skladom
 • w116 • Funkcie 2: IMMO Kľúče Služby,Regeneráciu DPF Reset
 • Položka Druh: Kód Čitateľov & Scan Nástroje
 • Názov Značky: ancel
 • Funkcie 3: ODB2 Auto Diagnostický Scanner Tool
 • Aktualizácia Softvéru: Áno
 • Certifikácia: CE
 • Hardvéru Verzia: Celý Systém OBD2 Auto Diagnostický Nástroj
 • Aktualizácia: Podpora Zadarmo Upgrade On-Line 18 Mesiacov
 • Názov Modelu: EUCLEIA S7C OBD2 Automobilový Skener
 • Funkcie 1: ABS+EPB+CVT+TMPS Reset +Olej Servis Reset
 • Záruka: Dva Roky Záruka
 • Podpora Auto zoznam: Podpora Viac Než 65 Automobilových Značiek
 • Verzia Softvéru: EUCLEIA S7C OBD2 Automobilový Skener
 • Pôvod: CN(Pôvodu)
 • Podpora Jazykov: Anglický,Španielsky,Ruský,Francúzsky
 • Špeciálne Funkcie: Wifi

Úvod

TabScan S7C je vybavené quad-core dual-CPU, 7-palcový dotykový displej, 1GB pamäte, 16GB palubný pamäte, viac napájania režimy, wifi bezdrôtové pripojenie k Internetu, a je inteligentný, rýchlo, profesionálne, presné, jednoduché použitie, a high-end inovatívna. Na TabScan S7C je vybavený takmer 140 modelov z Ázie, Európy a ostatných krajín. Podporuje všetky elektronický systém kontroly, diagnostiky, údržby, štetec skrýva, anti-theft zodpovedajúce akčné testovanie, špeciálne funkcie, olej dotaz a 8848 privilegované členský účet podporu. Batéria matching, ABS výfuk, CVT reset, zub vzdelávania, EPB brzdové doštičky náhradné tlak vzduchu v pneumatikách reset, plyn zodpovedajúce, riadenie uhol reset, anti-theft tlačidlo zodpovedajúce, airbag reset, regeneráciu DPF, diaľkové manuálne nastavenie, atď.

EUCLEIA S7C OBD2 Funkcie Skenera

1. Ponúka ľahký-k-používať operačný systém Android dizajn rozhrania a 1,5 GHz quad-core ARM Cortex-A35 procesor v 7-palcový kapacitný dotykový displej,zabezpečiť veľmi krátke spustenie rýchlosti a vysokej spracovanie údajov schopnosti; 2. Špeciálne auto služby údržby funkcie 3. OBDII funkcia, podpora VŠETKÝCH 5 OBDII protokoly a VŠETKÝCH 10 skúšobných režimov.Inteligentný automatický systému OBD diagnostický test; 4. Úplne nový dizajn, tablet funkcií, stability a anti-interferencie,vodotesný, prachotesný, shockproof modul ochrany je schopná chrániť skener a vozidlo proti náhodnému poškodeniu počas kontroly. 5.Vstavané Wi-Fi pre presné online prípade a vyhľadávania informácií; 6.Podpora OBD kód poruchy databázových dopytov a údržba databázy, vyhľadávanie; 7.Podporovať všetky elektronické riadiace systémy pre diagnostiku vozidiel, 8.Diagnostický výpis funkciu zdieľania; 9.Bluetooth a Wi-Fi pripojenie tlačiarne podporu; 10.Podpora Viacerých Jazykov:Angličtina, Španielčina, Francúzština, Ruština,Portugalčina 11.Systém obsahuje aj posledné auto-VIN technológie na identifikáciu vozidiel s jeden dotyk a exkluzívne auto-Scan funkcia. One-kliknite na tlačidlo vymazať DTCs, one-kliknite na tlačidlo aktualizovať, záznam údajov a replay, workshop manager, opravy video výskumu, údaje o vozidle manažéra, atď.

Po pripojení auto tlačidlo, prístroj sa bude automaticky vyhľadávať thevehicle je značka a model

Jedinečný kódovanie funkcie

Pre Audi,Pre VW,Pre Škoda, Na miesto,Na Toyota,Viac modelov, zostaňte

EUCLEIA S7C OBD2 Základné Funkcie Podporu Auto Zoznam

Ázijské Auto

pre Acura, pre Daewoo, pre Daihatsu, pre Honda, pre Hyundai, pre Hyundai ŽIVOTOPISU, Maruti, TATA, pre Isuzu, pre Infiniti, pre Kia, pre Lexus, pre Mahidra, pre Mazda, pre Mitsubishi, pre Nissan, pre Nissan GTR, pre Perodua, pre Protón, pre Scion,pre Ssangyong, pre Subaru, pre Suzuki, pre Toyota.

Európske Auto

Pre Audi, pre Abarth, pre Alfa-Romeo, pre BMW, pre Benz, pre Citroen, pre Dacia, pre Fiat, Jaguar, pre Lance, pre Land Rover, pre Mini, pre Opel, Peugeot, pre Porsche, pre Renault, na Sedadlo, pre Škoda, Smart, pre Sprinter, pre Vauxhall, Volvo, pre VW, pre VW CV.

Americké Auto

Pre Chrysler, pre NÁS Ford, pre GM, na Jeep, pre Chevrolet, pre Cadillac, pre Lincoln, pre Dodge, pre Buick

Poznámka:

Prosím informujte nás, ak ste sa zamerať na niekoho Systém, rôzne auto pracovať s rôznymi systém

EUCLEIA S7C OBD2 Základné Funkcie na Prácu na Plný Systémy

1.Akcia Test, 2.Čítanie a Jasné Kódy DTC, 3.Zobrazenie Live Data Stream v Grafe, 4.Prečítajte Si Freeze Frame, 5.Prečítajte si ECU informácie, 6.Vypnite MIL Výstražné Svetlo

EUCLEIA S7C Špeciálnu Údržbu Funkcie Služba

1. ABS Krvácanie podporu: Auto krvácať sa použije postup na brzdovom čerpadlo vybavené vozidlá. tento postup sa používa nástroj na skenovanie cyklu systému magnetické ventily a spustite čerpadlo, aby k čisteniu vzduchu z sekundárne obvody. 2. EPB Reset: To je dôležité pri údržba elektronických brzdový systém o bezpečnosti a účinnosti. otvorenie a zatvorenie brzdy klip & pad a kalibrácia nový brzdový systém 3. Olej Servis Reset: Umožňuje vykonávať reset pre nový výpočet motorového Oleja život systém raz menil olej. 4. CKP Vzdelávania: Kontrola nástroj sleduje určité brzdový kľúč snímače polohy signály na zistenie, či sú splnené všetky podmienky, aby pokračoval v konaní, pre Motor beží 5. Plyn Reset: Vozidlo je plyn position system snímač pripojený k motýľ vretena a používa sa najmä na monitorovanie plyn postavenie v rámci vnútorný spaľovací motor. Vzhľadom k svojej polohe, plyn poloha snímača je schopný efektívne sledovať, kde plyn motýľ ventil je umiestnený 6. SAS Reset: Pomáha jasné, poruchy riadenia uhol senzor spomienky a hrá dôležitú úlohu v riadení uhla, kalibrácia snímača 7. Batéria Mangement: Umožňuje skenovanie nástroj na vyhodnotenie stavu nabitia batérie štátu, monitorovať blízko-circuit current, zaregistrujte výmeny batérie a aktivovať zvyšok stavu batérie vozidla systém 8. CVT Reset: Na tieto CVT prevodovky, načasovanie vydania a použitie prvkov (spojka balíky a pásma) je riadený prenos ovládací modul (mikroprocesor) 9. TPMS Reset: Robí monitorovanie tlaku v pneumatikách, senzor v zobrazovaní senzor Id z vozidla ECU, vkladanie TPMS výmenu snímača Id a testovanie senzorov. 10. IMMO Kľúče Služby: Prečítajte si pin kód od vozidla bezpečnosti immo systém, ktorý sa používa hlavne na vypnutie stratené vozidla, kľúče a program nové náhradné príveskom. 11. Regenerácia DPF Reset: Špeciálne práce na Naftových Častíc Filter systému s DPF regeneráciu DPF súčasťou učiva-v a DPF učiť-v po výmene riadiaca jednotka motora. 12.RCMM 13.SRS Airbag systém je pasívny bezpečnostný systém ochrany. Používa sa v spojení s bezpečnostného pásu poskytovať účinnú ochranu pred haváriou pre cestujúcich. Keď auto zrazí, airbag môže znížiť poranenie hlavy sadzby o 25% a tváre úrazovosti o 80%.


Napísať recenziu

Súvisiace produkty